top of page

Sat, Jul 16

|

Konyaaltı

Filtre Kahve Demleme Atölyesi

Kahveyi seviyor, kendiniz ve misafirleriniz için daha iyi demlemeler yapmak mı istiyorsunuz? Atölyemizde gerçekleşecek olan uygulamalı demleme atölyesine katılın. Bu eğitimde manuel demleme yöntemleri ile evinizde kahve demlemeyi öğreneceksiniz.

Registration is closed
See other events
Filtre Kahve Demleme Atölyesi
Filtre Kahve Demleme Atölyesi

Time & Location

Jul 16, 2022, 10:00 AM – 12:00 PM

Konyaaltı, Sarısu, 150. Sk. 15/B, 07130 Konyaaltı/Antalya, Turkey

About The Event

Kahveyi seviyor, kendiniz ve misafirleriniz için daha iyi demlemeler yapmak mı istiyorsunuz? Atölyemizde gerçekleşecek olan uygulamalı demleme atölyesine katılın. Bu eğitimde manuel demleme yöntemleri ile kahve demlemeyi, evinizde ev demleme standı kurmayı ve demlediğiniz kahvenin tadını nasıl iyileştireceğinizi öğreneceksiniz. 

Bu atölye çoğunlukla uygulamalı olmakla birlikte demleme yaparken nelerin gerçekleştiğini anlamanız adına küçük teorik bilgiler de içerir. Evde V60 ile, yolda Aeropress ile ve 2-4 kişilik gruplar için Chemex ile kahve demlemeyi öğreneceksiniz. Atölye boyunca dünyanın çeşitli yerlerinden gelen farklı çekirdekleri demliyor ve içiyor olacağız. 

Bu deneyim tek başına ya da arkadaşlarınla yaşamak için mükemmel. Verimli bir sınıf olabilmesi ve herkesin sorularının cevaplanabilmesi için her seans 4 kişi ile sınırlı.

Tickets

  • Regular

    TRY 850.00

Total

TRY 0.00

Share This Event

bottom of page